Masz jakąś sugestię? Sprytny pomysł? Naprawdę zabawny komiks, który chciałbyś, bym stworzył? Chcesz tylko powiedzieć, że nie umiem rysować? Napisz mi e-mail na blue.hyacinth.92@gmail.com! Pamiętajcie też o Kompletnie Nieśmiesznej stronie na Facebook: www.facebook.com/KompletnieNiesmieszne!

niedziela, 13 stycznia 2013

Gołymi rękami...

Czy tylko mi to wyrażenie wydaje się nieco obsceniczne? Pewnie tak.


I z radością stwierdzam, że nasza dyskusyjnie piękna i wątpliwie śmieszna strona zaliczyła już przeszło tysiąc wyświetleń, jak słodko! Podejrzewam, że połowa to moja mama. Dzięki mamo.
Ale chciałbym też podziękować wszystkim stałym, jak i przelotnym Czytaczom. To, że ktoś tu w ogóle zagląda jest dla mnie ogromną motywacją do wymyślania żartów i rysowania. Może kiedyś uda się nabazgrać coś naprawdę zabawnego.
I pamiętajcie, żeby zajrzeć na naszego Facebooka dla bonusowej treści!

8 komentarzy:

 1. W związku z tym że interesuję się bilardem, może jakiś komiks związany z kulkami?
  Pozdrawiam i życzę sukcesów.
  http://olawski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy coś nowego ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaach, miałem trochę na głowie mojej poczochranej ostatnio. Mam nadzieję nabazgrać coś jutro, jeśli nawiedzi mnie muza natchniuza.

  A co do komiksu o kulkach, to póki co przychodzą mi na myśl same... niepoważne rzeczy. Ale myślę, że da się coś z tym zrobić.

  Pozdrawiam, moi najdrożsi w świecie Czytacze.

  OdpowiedzUsuń
 4. A GDYBY AUTOR ZROBIŁ KOMIKS?? NP O Dziwnym zachowaniu kobiet w ciąży ?? lub o Piłce nożnej ?? ewentualnie o FOTORADARACH ?? TO tAKI TEMAT NA CZASIE :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś geniuszem!!~! [oczywiście to sakramz] jeśli nie rozumiesz popros rodzicA o pszeczytanie bajki!!! jeżeli nie masz nic ciekawego do dodania spiepszaj dziadu!!! autor dobrze wie co robić!! on nie poczebuje takich udziwnien jak twoj poroniony plan !! jestes dziwny koles!!!


   [sory ale nie mogłem siem powstżymać]
   Maciek

   Usuń
 5. Ej, ej, Czytacze moi najdrożsi. Pozwolę sobie zająć stanowisko tutaj.

  Nie ma sensu wykłócać się bez potrzeby, to miejsce ma być oazą (przeciętnego) humoru. Ja, jako autorzyna tych bazgrołów biorę sobie do serca każdy komentarz i sugestię, co więcej, serce rośnie w mej piersi, gdy widzę, że okazujecie zainteresowanie. Tak więc całkowicie pokojowo wróćcie do swoich zajęć i czekajcie, aż komiksy zawierające wasze pomysły, a rozważam każdy, pojawią się na stronie.

  Pozdrawiam Was, pełni emocji i niespożytych zasobów energii Czytacze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jacku! biją się o Ciebie...
  spragniona większej ilości komiksów
  Anna!

  OdpowiedzUsuń
 7. He he robi się ostro! tylko widzę kilka błędów w obu wypowiedziach :D he he
  Jacku czekam na więcej :P

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś naprawdę śmiesznego!